kraj:
Nowa Zelandia
autor: ATC
21-07-2012, 11:46 źródło: ŚP     komentarzy: 0

Linie Air New Zealand wkrótce uruchomią loty tematyczne 'Hobbit'

Fani popularnej książki i filmu "Hobbit" mają teraz kolejny powód do podróżowania. Air New Zealand wkrótce uruchomią tematyczne loty w hołdzie dziełu JRR Tolkiena oraz dwu-częściowego filmu Petera Jacksona.

Hobbit - Zwiastun Filmu

Air New Zealand są oficjalnym przewoźnikiem Tolkienowskiego Śródziemia (Middle-earth). To właśnie naturalny krajobraz Nowej Zelandii był tłem dla filmu.

W ciągu dwóch lat w ramach partnerstwa, pasażerowie latający do i z Wielkiej Brytanii i Ameryki Północnej mogą spodziewać się podróżowania w dwóch brandowanych tematyką filmową samolotach typu Boeing 777. Podczas lotów będą mogli wziąć udział związanej z tym szerokiej gamie promocji i doświadczeń.

Air New Zealand - Hobbit
fot. airnewzealand.com, Inf. Pras.

Generalny menedżer marketingu i komunikacji Air New Zealand -  Mike Tod, powiedział: Jesteśmy podekscytowani na myśl o tak wielu zagranicznych turystach podróżujących do Wellington 28 listopada 2012 na światową premierę "The Hobbit: An Unexpected Journey”.

"Nowa Zelandia jest jasno określona, jako dom Śródziemia i Air New Zealand dla podróżujących wniesie magię do życia”.

"Ta współpraca w naturalny sposób stanowi kontynuację związku Air New Zealand i trylogii Władcy Pierścieni w podnoszeniu profilu Nowej Zelandii, jako międzynarodowego celu podróży”.

Mike Tod potwierdził, że Air New Zealand współpracuje z Weta Workshop, aby zmienić Boeinga 777-300 w latający billboard dla pierwszego filmu i Boeinga 777-200 dla drugiego filmu.

Zobacz także: Mityczna Szkocja w nowym animowanym filmie Disneya

Sue Kroll, prezes Warner Bros Pictures, mówi, że zaangażowanie Air New Zealand jest wyjątkowe: Podobnie jak Peter Jackson jest w stanie przenieść widzów w magiczny świat Śródziemia, Air New Zealand wprowadza ludzi do zapierających dech w piersiach krajobrazów, które były domem dla tych epickich produkcji. Planowane przez Air New Zealand promocje na rzecz "The Hobbit: An Unexpected Journey" i "Hobbit: There and Back Again" są zarówno efektowne jak i nowatorskie i czekamy na współpracę z nimi w kampanii dla obu filmów".

Źródło: airnewzealand.com


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Air New Zealand, Ciekawostki ze świata, Hobbit, Linie lotnicze, Podróże, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »