kraj:
Austria
27-08-2012, 14:06 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

brak opisu

, © ETAM Cru (BEZT)

Polski street art w Austrii czyli ETAM Cru w Wiedniu

ETAM Cru to duet artystów graffiti plasujący się w ścisłej czołówce polskich reprezentantów sztuki ulicznej. Tworzą go Bezt (Mateusz Gapski) i Sainer (Przemysław Blejzyk). Prace polskich artystów można będzie oglądać w INOPERAbLE Gallery w Wiedniu, galerii, której priorytetem jest współczesna kultura miejska oraz street art.

Wiedeńska wystawa to pierwsza prezentacja polskiego duetu w Austrii, a jej wernisaż odbędzie się już 06. września o godz. 19.00. Podczas swego pobytu w Wiedniu na początku września młodzi artyści zostawią ślad także w przestrzeni publicznej austriackiej stolicy: na fasadzie domu przy ul. Westbahnstraße 42 i na ścianach stoisk na znanym wiedeńskim targu Naschmarkt.

Prace ETAM Cru wyróżniają się techniką rysunku i mistrzowskim opanowaniem narzędzi: spray’u, farb akrylowych i olejnych. Wyczucie formy i koloru widać zarówno na wielkoformatowych pracach zdobiących fasady budynków, jak również na tradycyjnych płótnach. Prace ETAM Cru fascynują także dlatego, że łączą klasyczne malarstwo z ilustracją i sceny realistyczne z elementami pop-kultury.

Zobacz także: Letnia karuzela teatralna w Wiedniu 19.08 – 02.09.2012

06.09.2012 – 20.10.2012

INOPERAbLE Gallery, Burggasse 24, 1070 Wiedeń


© ETAM Cru (BEZT)


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Galeria, Wiedeń, Wiedeńska wystawa


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »