kraj:
Polska
10-10-2012, 09:44 komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Warto kupować już bilety na wyjazdy świąteczne

Jeżeli zamierzasz spędzić święta poza domem, możesz już zarezerwować bilety. Im wcześniej to zrobisz, tym mniej zapłacisz, a ponadto nie będziesz ryzykować, że zabraknie miejsc.

Bilety na przejazdy w okresie świątecznym są już dostępne w portalu www.BiletyAutokarowe.pl. Dlaczego warto je zakupić już teraz?

 

Po pierwsze - nie ma problemu z miejscami

 

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym przewoźnicy autokarowi mają ręce pełne roboty. Autokary kursują wypełnione do ostatniego miejsca i zazwyczaj nie sposób kupić biletu na dworcu - trzeba zarezerwować go z wyprzedzeniem. Ale wkrótce i z tym możesz mieć problemy, ponieważ popularne połączenia bywają całkowicie wyprzedane już w listopadzie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że będzie na Ciebie czekało miejsce w autokarze, kup bilet już teraz.

 

Po drugie - jest tanio

 

W branży przewozów autokarowych ceny rosną wraz ze zmniejszaniem się liczby dostępnych biletów. Im bliżej daty wyjazdu, tym więcej płacisz, a zatem jeżeli chcesz korzystać z niższych cen, sprawdź oferty w najbliższym czasie. Portal BiletyAutokarowe.pl nie dolicza żadnej prowizji. Płacisz za bilet - i ani grosza więcej. W cenę wliczony jest przewóz bagażu i ubezpieczenie.

 

Po trzecie - jest wygodnie

 

W naszym serwisie rezerwujesz i odbierasz bilety w sposób, który uznasz za najbardziej wygodny. Możesz zamówić je przez Internet i odebrać przez e-mail, a następnie wydrukować w dowolnej chwili. Możesz zadzwonić na naszą infolinię i złożyć rezerwację przez telefon - wówczas wyślemy bilety pocztą lub zorganizujemy ich odbiór w autokarze. Jeżeli będziesz musiał zmienić plany i zaktualizować rezerwację, nasi konsultanci natychmiast udzielą pomocy.

 

Dopłaty w okresie wzmożonego ruchu

 

Niezależnie od tego, jak i kiedy rezerwujesz bilety, ze względu na wzmożony ruch w okresie świątecznym niektórzy przewoźnicy zastrzegają sobie możliwość pobrania dodatkowej opłaty. To oznacza, że jeśli np. wracasz po świętach z Niemiec w obleganym terminie, będziesz musiał uiścić dopłatę. O jej wysokości zostaniesz poinformowany jeszcze przed zakupem biletu - zwracaj uwagę na dodatkowe informacje w systemie rezerwacji i zapoznaj się z regulaminem przewoźnika.

 

Promocje przedświąteczne

 

Okres między 18 grudnia a nowym rokiem jest czasem wzmożonego ruchu - żeby obsłużyć duże ilości pasażerów, linie autokarowe muszą pozyskać dodatkowe środki na działalność, a zatem nie liczcie na promocje. Można jednak spodziewać się obniżek związanych z wyjazdami w pierwszych dwóch tygodniach grudnia - zazwyczaj bilety na przewozy w tym przedziale czasowym są tańsze ze względu na mniejszą popularność kursów.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: podłe zagrywki

Sprawdź ofertę portalu BiletyAutokarowe.pl, porównaj możliwości i zarezerwuj bilet - tanio, szybko i wygodnie!


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »