kraj:
Polska
26-04-2013, 13:33 komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Oceń linię autokarową w serwisie BiletyAutokarowe.pl

Portal BiletyAutokarowe.pl wprowadził możliwość oceniania i komentowania linii autokarowych. Pomóż nam stworzyć rzetelną bazę ocen polskiej branży przewozowej!

„Opinie o przewoźniku” to nowa sekcja, którą znajdziesz na naszych stronach poświęconych poszczególnym liniom autokarowym (np. BiletyAutokarowe.pl/Sindbad). Składa się ona z uśrednionej oceny ogólnej, nt. szczegółowych - m.in. za punktualność czy traktowanie bagażu – a także z krótkich komentarzy napisanych przez użytkowników.
 
System weryfikacji głosów gwarantuje rzetelność naszej bazy. Aby Twoja opinia została zatwierdzona, musisz podać numer rezerwacji, którą wykonałeś w portalu www.BiletyAutokarowe.pl – tym samym potwierdzając, że naprawdę skorzystałeś z usług ocenianego przewoźnika.
 
"Jesteśmy jednym z niewielu polskich portali, które w ten sposób eliminują nieuczciwe głosy!"
 
Jeżeli wystawisz krytyczną recenzję, możesz być pewny, że zobaczą ją nie tylko inni użytkownicy, ale i sama linia autokarowa. Automatycznie trafi do niej informacja o negatywnej opinii, zaś przewoźnik dostanie szansę udzielenia odpowiedzi na Twój wpis.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: paszport jest passe?
 
Wejdź na www.BiletyAutokarowe.pl i podziel się wrażeniami z podróży - dzięki Tobie wyklaruje się uczciwy obraz polskiego rynku autokarowego. W początkowym okresie działania systemu ocen autorzy najbardziej rozbudowanych, wartościowych opinii mogą liczyć na upominki.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Oceń linię autokarową, Opinie o przewoźniku, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »