kraj:
Polska
24-04-2012, 08:52 źródło: Informacje Prasowe     komentarzy: 0

Samolot OLT

Samolot OLT, Inf.prasowa

OLT Express uruchomi nowe połączenia zagraniczne z Warszawy

17 nowych połączeń zagranicznych zamierzają uruchomić z Warszawy linie lotnicze OLT Express. Rejsy na nowych trasach ruszą od października, ale już można rezerwować na nie bilety.

OLT Express działa dopiero od początku kwietnia i przebojem podbija polski rynek. Obecnie oferuje przewozy na 27 połączeniach krajowych obejmujących 10 miast Polski. Od sezonu Zima 2012/13 planuje uruchomić także siatkę połączeń międzynarodowych. Z Warszawy obsługiwanych będzie aż 17 takich połączeń.

Codziennie samoloty OLT Express latać będą do Londynu-Gatwick, Kolonii/Bonn, Brukseli, Stuttgartu, Hamburga, Amsterdamu i Memmingen. Trzy razy w tygodniu będzie można polecieć z Warszawy do Paryża-Orly, Mediolanu, Frankfurtu-Hahn (we wtorki, czwartki, niedziele), Lyonu (poniedziałki, wtorki, czwartki), Rzymu-Fumicino (poniedziałki, środy, piątki) oraz Geteborga (środy, piątki i niedziele).

Dwa razy w tygodniu realizowane będą połączenia do Wenecji i Saarbrucken (poniedziałki i piątki) oraz do Werony i Munster/Osnabruck (środy, soboty).

Regularne rejsy zagraniczne z Warszawy wykonywane samolotami Airbus320 przystosowanymi do przewozu 180 pasażerów.

ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Lotnisko Chopina, Nowe połączenia


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »