kraj:
Polska
23-04-2012, 11:05 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 16 - 23 kwietnia 2012

Postanowiliśmy nieco zmienić formułę "Tygodnia w transporcie". Tym razem, oprócz najważniejszych newsów, chcemy przedstawić Wam wydarzenia z branży transportu i turystyki, które najbardziej nas zafrapowały.

Najciekawsze

 
1. Firma Goodyear stworzyła samołatającą się oponę, która w testach wytrzymała ponad 300 przebić, nie tracąc ciśnienia. Rewolucyjna technologia jak na razie została zastosowana w produkcji ogumienia do samochodów ciężarowych, ale w przyszłości z pewnością również kierowcy aut osobowych będą mogli z niej skorzystać.
 
2. Amerykańskie linie lotnicze Surf Air wprowadziły do sprzedaży bilety miesięczne. Za 790 dolarów pasażerowie mogą latać bez limitów, korzystając z szybkiej odprawy.
 
3. Pracownicy Lufthansy kwotę zebraną podczas tegorocznej kwesty na cele dobroczynne postanowili przekazać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na konto WOŚP wpłynęło 6500 euro.
 
4. W nieoficjalnym plebiscycie na patrona lotniska w przykieleckim Masłowie wygrywa Majonez Kielecki.
 

Branża przewozów autokarowych

 
1. Bilety autokarowe na przejazdy w okresie majówki sprzedają się doskonale - wszystkie kursy do Chorwacji i nadmorskich miejscowości we Włoszech zostały całkowicie wyprzedane. Równie dobrze rozchodzą się bilety na przewozy do Francji, Niemiec i Anglii. Jeszcze nie zorganizowaliście swojej wycieczki? Polecamy obleganą, ale nadal dostępną Skandynawię.
 
2. Linia EST Lorek zakupiła 5 nowoczesnych autokarów. Skorzystają z nich pasażerowie wybierający się do Niemiec.
 
3. Eurolines uruchomiły połączenie z Mińskiem, kursujące w każdą środę i sobotę. W cenie biletu można zabrać do autokaru 2 sztuki bagażu o łącznej wadze 25 kg, a także bagaż podręczny.
 
4. Eurolines Polska zmieniły godziny wyjazdów z Bytomia, Katowic i Siegen, a także na wszystkich trasach z Polski do Szwecji i Norwegii. Pełny komunikat na blogu portalu BiletyAutokarowe.pl.
 

Branża lotnicza

 
1. Na Euro 2012 LOT zwiększy liczbę lotów do Doniecka (Ukraina) z trzech do pięciu tygodniowo.
 
2. Pod koniec października OLT Express uruchomi połączenia z Rzeszowa do: Monachium, Dortmundu, Paryża, Hamburga, Rzymu, Amsterdamu oraz Oslo. Ponadto przewoźnik poleci z Łodzi do Edynburga, Paryża, Rzymu, Barcelony i Frankfurtu.
 
3. Ryanair zapowiedział 10 nowych połączeń międzynarodowych, które będą odchodzić z lotniska w Modlinie. Z Warszawy polecimy m.in. do Paryża, Barcelony, Bolonii i Eindhoven.
 
4. Od 2 lipca będziemy latać z OLT Express z Bydgoszczy i Łodzi do Krakowa.
 
Newsy zebrała i zredagowała redakcja portalu Bilety Autokarowe, w którym możesz kupić bilety na wszystkie możliwe przejazdy pomiędzy Polską i krajami europejskimi.
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3|4|5|6..15|16|17|18|19|20|21 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »