kraj:
Polska
27-07-2012, 19:16 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

Prezes Ryanair otrzymał bezpłatny lot za udział w promocji Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo - Wschodniej przyznała dziś prezesowi Ryanair bezpłatny lot Wizz Air. Po tym jak Michael O’Leary potwierdził w mediach, że dołączy do entuzjastów akcji „bikini”, Wizz Air przekazał voucher, który prezes może wykorzystać na dowolnej z 20 tras z lotniska Warszawa Modlin.

Samolot Wizz Air Samolot Wizz Air , fot. Behemot

Z okazji debiutu niskich taryf Wizz Air na lotnisku w Modlinie, setki polskich pasażerów już dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni założyło różowe bikini w odpowiedzi na obiecane przez Wizz Air bezpłatne loty dla wszystkich, którzy dołączą do akcji.

Informacja, że prezes konkurującej linii lotniczej również zgłosił chęć założenia bikini jest fantastyczną wiadomością dla Wizz Air, gdyż to potwierdza, że nawet konkurenci chcą korzystać z niskich taryf i przyjaznej obsługi Wizz Air. Bezpłatny lot zaproponowała w czasie konferencji Ryanair gwiazda You Tube i promotor Wizz Air - Bart. Nie wiemy, na której trasie Michael O’Leary i Ryanair zrealizują swój bezpłatny lot Wizz Air.

Zobacz także: OLT Express zawiesza działalność
 

“Możemy natomiast potwierdzić, że Michael O’Leary z Ryanair nie wygląda nawet w połowie tak dobrze jak setki warszawskich kobiet ubranych w różowe bikini z okazji wprowadzenia niskich taryf Wizz Air na nowym lotnisku, ale skoro odpowiedział na naszą promocję, z przyjemnością proponujemy mu bezpłatny lot na wybranej trasie z Warszawa Modlin. Naśladowanie przez Ryanair promocji bikini autorstwa Wizz Air było łatwe, natomiast niełatwe będzie dotrzymanie kroku przejrzystym, niskim taryfom i przyjaznej obsłudze Wizz Air. Konkurencja jest dobra dla konsumentów, dlatego witamy Ryanair na lotnisku Modlin po pierwszym nisko-taryfowym locie Wizz Air na nowym, nisko-kosztowym lotnisku w Warszawie. Pasażerowie mogą teraz sami przekonać się, że Wizz Air oferuje bezkonkurencyjną przejrzystość taryf, w których wszystkie opłaty rezerwacyjne i administracyjne są uwzględnione w reklamowanych cenach. Wzywamy Ryanair do podobnego działania i oferowania konsumentom naprawdę niskich taryf bez niespodziewanych opłat dodawanych przy rezerwacji. Pasażerowie już teraz korzystają z prawdziwej polskiej gościnności naszej przyjaznej i pomocnej załogi Wizz Air, co jest kolejną zaletą tej linii lotniczej, wartą naśladowania przez jej konkurentów. Niestety w sklepach zabrakło różowych bikini, dlatego Ryanair zdecydował się na niebieskie. Potwierdza to popularność promocji różowych bikini Wizz Air wśród pasażerów, którzy tłumnie stawili się w Modlinie ubrani na różowo, aby skorzystać z bezpłatnego lotu Wizz Air – linii lotniczej, która oferuje najlepszą zabawę i przyjazną obsługę” – powiedział Daniel de Carvalho, menedżer komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Linie lotnicze, Podróże, Promocja bikini, Wizz Air


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »