kraj:
Polska
23-11-2012, 11:55 komentarzy: 0

W jeden weekend dookoła świata - Festiwal Terra tuż tuż…

W pierwszy weekend grudnia, a więc już za niecałe 2 tygodnie, w warszawskim kina Wisła odbędzie się 12. Festiwal Slajdów Podróżniczych Terra.

W dwa lata dookoła świata - 12 Festiwal Terra

„Jak co roku przygotowaliśmy bardzo różnorodny program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Do pokazów zaprosiliśmy wspaniałych, otwartych ludzi, którzy chcą się dzielić swoją pasją, którą jest podróżowanie. Bez biletów, wiz, pakowania, dużych pieniędzy, wystarczy tylko zasiąść w kinowym fotelu i oglądać, słuchać, chłonąć, odkrywać i planować swoje wymarzone podróże” – mówią pomysłodawcy i organizatorzy festiwalu Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie.

W tym roku uczestnicy festiwalu wyruszą w pełną przygód podróż dookoła świata, posłuchają opowieści o współczesnym Jedwabnym Szlaku,  zatrzymają się  na 3-lata na Filipinach, przemierzą osobową toyotą kawał Afryki, będą podziwiać zjawiskowe krajobrazy i przyrodę Antarktyki, powędrują przez himalajskie królestwo Zanskar, pojadą na wschodnie rubieże Europy - do Gruzji  i Armenii, a na koniec zdobędą dziewiczy szczyt Tramen Tepui w Wenezueli.

Gdzie jest odbywa się Festiwal Slajdów Podróżniczych TERRA? Kino Wisła, Plac Wilsona 2, Warszawa, Polska, Zobacz na mapie

W różne zakątki świata zabiorą wszystkich: Karolina Sypniewska, Zbigniew Nowak, Agnieszka Doberschuetz  Mikołaj Golachowski, Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, Anna i Marcin Szymczakowie, Marek Arcimowicz. Po każdym pokazie slajdów odbędzie się spotkanie z jego autorem.

AFRYKAŃSKA ODYSEJA - OSOBOWĄ TOYOTĄ PRZEZ SAHARĘ
pokaz slajdów Gosi Preuss-Złomskiej i Marcina Złomskiego w ramach 12. Festiwalu Slajdów Podróżniczych TERRA
:Podczas Festiwalu, kupując Kalendarz Dzieci Jeevodaya, będzie można wspomóc budowę placu zabaw w Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya (Dżiwodaja) w Indiach, który będzie służył około 460 dzieciom pochodzącym z rodzin dotkniętych trądem. Dostępna będzie również oferta sponsorów Festiwalu: Klubu Podróży Horyzonty i Cewe Color, a także stoisko Adventurebooks.pl. Patronem Festiwalu jest Muzeum Azji i Pacyfiku.

Zobacz także: Oaza zieleni i spokoju – indyjska Kerala debiutuje w stolicy

Więcej informacji wraz z pełnym programem Festiwalu na: festiwalterra.pl
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 12. edycja, 2012, Festiwal, Podróżnicy, Slajdów Podróżniczych, TERRA


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »