kraj:
Polska
12-03-2012, 17:56 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 6-12 marca 2012 roku

Branża przewozów autokarowych zgodnie zabrała się za zmianę lokalizacji przystanków. Jeżeli planujesz podróż w najbliższym czasie, upewnij się, że autokar stanie tam, gdzie go oczekujesz.

Informacje z branży autokarowej
 
1. Linia Agat rozpoczęła kursy do Antwerpii (Belgia). Wyjazdy z Polski odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, zaś przewozy powrotne - w poniedziałki, czwartki i soboty. Ponadto z okazji Dnia Kobiet przewoźnik zorganizował promocję - panie mogły kupować bilety z 50-proc. zniżką.
 
2. Eurolines wprowadził wiele zmian do organizacji swoich połączeń. Uruchomiona została linia E-107 do Niemiec, zaś sezonowa E-702 do Chorwacji wznowiła działalność. Utworzono wiele nowych przystanków, m.in. w Siewierzu, Tychach i Grzybowie. Przystanek w Dortmundzie przeniesiono na Busbahnhof an der Steinstrasse; zmianie uległy także godziny wyjazdów z Niemiec na wybranych liniach. Szczegółową listę korekt można znaleźć na blogu portalu BiletyAutokarowe.pl.
 
3. Zmianie uległ rozkład jazdy linii BC500 i T510 przewoźnika Deutsche Touring. Poprawione godziny odjazdów zostały już uwzględnione w systemach rezerwacji.
 
4. Intercars zmienił miejsce przystankowe w Bydgoszczy. Nowy przystanek znajduje się na ul. Jagiellońskiej, na parkingu przy sklepie Komfort.
 
5. Sindbad zmienił przystanek w Birmingham - teraz autokary linii 5 i 5P zatrzymują się w zatoczce autobusowej The Priory Queensway przy McLaren House.
 
6. Rudnik Tumay zmienił przystanek we Florencji - autokary zatrzymują się na Piazzale Montelungo.
 
Informacje z branży lotniczej
 
1. LOT już wkrótce zaoferuje loty wewnątrzkrajowe za 79 zł, odpowiadając na ofertę przelotów za 99 zł, którą niedawno ogłosił OLT Express. Konkurencja między firmami staje się coraz bardziej agresywna - LOT chce pozwać OLT Express za splagiatowanie jednej ze swoich reklam, a także za wykorzystanie w niej zwrotu "polskie linie lotnicze", który - rzekomo - stanowi integralną część marki LOT.
 
2. Tymczasem OLT Express poszerza swój zasięg. Linia zapowiedziała rejsy na trasie Poznań - Zadar, które rozpoczną się 12 maja. Będzie to pierwsze od dłuższego czasu bezpośrednie połączenie lotnicze między Polską a Chorwacją.
 
3. LOT uruchomi latem dodatkowe kursy na trasie Katowice - Warszawa. Będą one odbywać się we wtorki o 10:25.
 
4. Eurolot zamierza uruchomić pod koniec kwietnia połączenie Gdańsk - Arhus (Dania). Loty będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki.
 
5. Piloci linii Iberia sprzeciwiają się pomysłowi utworzenia Iberia Express - taniej linii lotniczej, która miałaby uzupełnić ofertę przewoźnika - obawiając się pogorszenia warunków pracy.
 
Informacje zebrała i opracowała redakcja portalu Bilety Autokarowe, w którym znajdziesz bilety ponad 90 przewoźników oferujących podróże do całej Europy.
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1..10|11|12|13|14..21 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »