kraj:
Polska
12-12-2011, 10:27 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 0

brak opisu

, BiletyAutokarowe

Przydatne informacje: Tydzień w transporcie: 5-12 grudnia

Skrót informacji, które powinien poznać podróżnik. Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem nowinek z rynku transportu i turystyki, przygotowanym przez redakcję portalu www.BiletyAutokarowe.pl.

Ryanair podnosi opłaty
Linia lotnicza Ryanair podniosła opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego i wydanie karty pokładowej na lotnisku. Podróznicy mogą spodziewać się dodatkowych wydatków na lotnisku, rzędu 15-60 euro.
 
IATA czarno widzi
Zdaniem IATA (Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych) w 2012 roku rynek lotniczy straci łącznie ponad 8 miliardów dolarów. Zapaść najbardziej odczują linie europejskie. Jej przyczyną ma być nie tylko ogólnoświatowy kryzys gospodarczy, ale także wiele nowych podatków, nakładanych na lotniska i przewoźników powietrznych.
 
Koleje jeżdżą, kasy zamknięte
Wisła wznowiła weekendowe połączenia kolejowe z resztą kraju, jednak kasy na dworcu pozostają zamknięte. Podróżni nie mają możliwości zakupienia biletów na podróż powrotną.
 
Eurolot dla narciarzy
Linia lotnicza Eurolot, z myślą o miłośnikach narciarstwa, uruchomiła połączenia z Gdańska i Warszawy do słowackiego Popradu. Loty będą odbywać się w czwartki i niedziele. Podczas rejsów pasażerowie będą mogli uczestniczyć w darmowej degustacji słowackich win i słodyczy.
 
Do Niemiec za promocyjną cenę
W wybranych dniach pomiędzy 14 a 21 grudnia można będzie zakupić autokarowe bilety linii Zawadzkie i Deutsche Touring po promocyjnych cenach. Z Polski do Niemiec pojedziemy już za 169 zł w jedną, oraz za 179 w obie strony. Promocja dotyczy linii B180, B181, B182 i B190.
 
Agat: zmiana przystanku, uzupełnienie trasy
Na wszystkich trasach przewoźnika autokarowego Agat zmianie uległa lokalizacja przystanku w miejscowości Nisko. Nowy przystanek znajduje się na Placu Wolności. Ponadto obsługiwana przez Agat linia BZ 115 została uzupełniona o połączenia z Lublina i Kraśnika.
 
9 milionów na Okęciu
Lotnisko im. Chopina w Warszawie obsłużyło swojego 9-milionowego pasażera w tym roku. Szczęśliwy podróżnik otrzymał zestaw upominków od dyrekcji portu oraz linii LOT.
ta nowość ma kolejne części: 1|2|3|4|5|6..16|17|18|19|20|21 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Eurolot, IATA, Koleje, Narciarzy, Niemiec, Ryanair


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »