kraj:
Polska
16-04-2012, 17:22 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 1

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 10 - 16 kwietnia 2012

W ostatnich dniach branża transportowa była zajęta zapewnianiem szybkiego i bezpiecznego powrotu osobom, które zdecydowały się spędzić święta poza domem - stąd stosunkowo niewielkie rozmiary dzisiejszego wydania przeglądu.

Informacje z branży autokarowej
 
1. Linie Eurolines zmieniły przystanek w Częstochowie dla linii E191, kursującej do Włoch. Nowe miejsce przystankowe znajduje się na peronie 4 dworca PKS przy Alei Wolności.
 
2. Eurolines Polska, znane też jako EP Eurolinie (nie mylić z Eurolines, znanym też jako VT Eurolines), zmieniają godziny wyjazdów z Katowic i Bytomia - na, kolejno, 18:15 i 18:45. Ponadto przystanek linii w Elblągu został przeniesiony na dworzec PKS. Zmieniły się również godziny wyjazdu z Polski wszystkich autokarów Eurolines jadących do Szwecji i Norwegii - ruszają one o 30 minut wcześniej niż dotychczas. Wszelkie korekty zostały uwzględnione w systemie rezerwacji EuroTicket.
 
3. Eurobus wprowadza wiele zmian do swoich rozkładów jazdy, m.in. poważnie reorganizuje połączenia Polska - Niemcy. Do listy obsługiwanych miast dołączają Bayreuth i Olpe, zaś obsługa Wuppertal w ramach linii E-107 zostaje zawieszona. Zmieniają się także godziny odjazdów na wielu trasach. Szczegóły komunikatu, ze względu na jego objętność, udostepniliśmy na blogu portalu BiletyAutokarowe.pl.
 
Informacje z branży lotniczej
 
1. OLT Express rezygnuje z połączeń Wrocław - Poznań i Wrocław - Kraków. Powód? Zainteresowanie lotami jest minimalne. Na niektóre rejsy nie złożono ani jednej rezerwacji. Kiepska oferta czy zły marketing?
 
2. Ryanair postanowił, że tej zimy nie polecimy z Łodzi i Poznania do Edynburga. Podobnie jak w przypadku OLT Express, zainteresowanie połączeniami jest zbyt niskie, aby inwestować w ich utrzymanie.
 
3. Bingo Airways - nowa polska linia lotnicza - rozpocznie działalność już 27 kwietnia. Poznaliśmy już wzór malowania jej Airbusów A320, utrzymany w tradycyjnych polskich barwach.
 
4. Na koniec jeszcze jedno skasowane połączenie. Tym razem linia AeroSvit anulowała zaplanowane na lato loty z Krakowa do Kijowa. Jak zwykle, powodem jest niewielkie zainteresowanie pasażerów.
 
Przegląd informacji opracowała redakcja portalu Bilety Autokarowe, w którym w 15 minut zakupisz bilet z Polski do 24 000 miejscowości w całej Europie.
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3|4|5|6..14|15|16|17|18|19|20|21 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże


reklamy:

Komentarze

Razmes (60), 16-04-2012 19:30

Wycofanie przez OLT Express trasy Kraków - Wrocław to norma, przecież droga jest piękna po co latać? Chore dla mnie jest, że nie zrobili trasy Kraków - Warszawa!! To jest absurd. Może na tej trasie za duża konkurencja? Nie wiem i nie rozumiem.


Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »